The best tips af fingertips of the web

Get our daily newsletter and our offers. Saving money has never been easier.

Pozdrawiam Serdecznie.To działanie opiera się na wyrażonej przez Ciebie zgodzie i możesz zmienić zdanie w każdej chwili, łatwo i za darmo. Możesz przeczytać wszystkie swoje prawa i sposób przetwarzania twoich danych w Polityce prywatności .
Nazwa programu przetwarza również Twoje dane w kontekście prawnie uzasadnionego interesu, w celu zarządzania rejestracją, zapewnienia odbioru wysyłanych przez ciebie wiadomości e-mail, mierzenia zainteresowania ich zawartością, sporządzania listy naszych subskrybentów i wykonywania wewnętrznych operacji technicznych, w tym uzgadniania, standaryzacji, wzbogacania i deduplikacji, w celu umożliwienia nam uzasadnienia pochodzenia zgromadzonych danych, zarządzania korzystaniem z przysługujących Ci praw (zarządzanie wnioskami o prawo dostępu, sprostowaniem i sprzeciwem itp.), opracowywania statystyk oraz operacji dotyczących zapobieganiu oszustwom i ich wykrywaniem oraz rozstrzyganiem sporów.
Z wyjątkiem wyraźnej zgody, że nie udostępniamy Twoich danych stronom trzecim. Twoje dane lub ich część mogą zostać przekazane naszym podwykonawcom, dostawcom usług technicznych, którym powierzamy hosting Twoich danych i / lub zarządzanie, monitorowanie i mierzenie twoich danych. odbiorców naszych kampaniach e-mailingowych.
Nazwa programu jest publikowana przez . W przypadku jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych (IDO) pod następującym adresem mailowym: .